Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

działalnośc domów i ośrodków kultury
Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa grafika i fotografia praca fizyczna sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. obsługi urządzeń technicznych i multimediów

    • Suszec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - montaż, obsługa oraz demontaż sprzętu oświetleniowego, nagłośnieniowego, multimedialnego podczas wydarzeń organizowanych przez GOK w obiektach oraz poza siedzibą,
      - odpowiedzialność za powierzony sprzęt, prawidłową eksploatację użytkowanego sprzętu, stan techniczny i gotowość sprzętu, jego konserwację i obsługę,
      - konserwacja i dokonywanie drobnych napraw urządzeń akustycznych, oświetleniowych itp.,
      - dbałość o powierzony sprzęt i jego bieżącą naprawę w zakresie dostępnych, technicznych możliwości,
      - dbałość o prawidłowe oraz terminowe wykonywanie konserwacji powierzonego mienia,
      - naprawa i konserwacja innych urządzeń w budynku GOK, usuwanie awarii sprzętu,
      - obsługa programów do obróbki plików muzycznych i grafiki komputerowej,
      - realizacja i obsługa techniczna wydarzeń kulturalnych,

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole, prawo jazdy kat B, Znajomość rynku technologicznego
      • Inne wymagania: kreatywność i otwartość na nowe pomysły, umiejętność usuwania awarii sprzętu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Referent ds. merytorycznych

    • Suszec

      - pomoc w organizacji imprez kulturalnych, rozrywkowych, oświatowych i rekreacyjnych; - pomoc w organizacji konkursów plastycznych, fotograficznych itp.; - organizowanie pracy zespołów śpiewaczych, przygotowanie wyjazdów, przygotowanie oferty zajęć dla dzieci podczas ferii oraz wakacji, - promocja wydarzeń kulturalnych; - współpraca z organizacjami, instytucjami i placówkami w zakresie upowszechniania kultury; - współpraca i nawiązywanie kontaktów z amatorskim środowiskiem artystycznym.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Otwartość na nowe doświadczenia zawodowe, kreatywność, prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: dyspozycyjność popołudniami i w weekendy, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
  • Pracownik gospodarczy

    • Suszec
    • część etatu

      - utrzymanie czystości i porządku w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu,
      - przygotowanie sal na zajęcia odbywające się w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu,
      - dbałość o czystość kuchni,
      - obsługa w zakresie wynajmu pomieszczeń i sprzętu w GOK, przygotowanie wyposażenia przed wynajmem,
      - pomoc techniczna w obsłudze imprez organizowanych przez GOK,
      - sporządzanie zapotrzebowania na środki czystości i higieny.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B, Dokładność
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. B, dokładność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 300 PLN

Pracodawcy w Suszcu