Czy to Twoja firma?

Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA Oddz. w Lubawie praca

Susz
Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA Oddz. w Lubawie najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Susz
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA Oddz. w Lubawie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA Oddz. w Lubawie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA Oddz. w Lubawie - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA Oddz. w Lubawie
    • Susz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbałość o prawidłową ekspozycję towaru

      Wymagania

      • Inne wymagania: Praca między godz. 6:00-16:00 w wymiarze ok. 40 godzin tygodniowo. Kontakt osobisty: sklep firmowy Mlekovita w Suszu, kontakt tel. 89-645-21-64

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: jw.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Suszu