Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - FLASHCARS Łukasz Dybich

Oferty pracy FLASHCARS Łukasz Dybich

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

KOSMETYCZKA/STYLISTKA PAZNOKCI
Zawód: kosmetyczka   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Zakres obowiązków
Stylizacja żelowa, manicure hybrydowy, manicure klasyczny, sprawna praca z frezarką, pedicure
Wymagania
Zawody:
Technik usług kosmetycznych*
Wykształcenia:
średnie zawodowe
Inne wymagania:
Wymagania: Pożądane doświadczenie na stanowisku kosmetyczka, miile widziane umiejętności wykonywania henny i regulacji brwi, dyspozycyjność, punktualność, lojalność, zaangażowanie. Kontakt telefoniczny lub osobisty: Salon Kosmetyczny Beauty - ul. Prabucka.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
FLASHCARS Łukasz Dybich
14-240 Susz
Prabucka

Pracodawcy z miasta Susz

Popularni pracodawcy z województwa: Warmińsko-Mazurskie

Hr Quality
Telbridge
Na czarter
Work Service
ODN SWP
INM Sp.  z o.o.
OROCON PL
W-MOSG