Czy to Twoja firma?

LEO-PIT LESZEK ŁYSOŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Sułkowice
LEO-PIT LESZEK ŁYSOŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy LEO-PIT LESZEK ŁYSOŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LEO-PIT LESZEK ŁYSOŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca LEO-PIT LESZEK ŁYSOŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik prac prostych 1/2 etatu

    LEO-PIT LESZEK ŁYSOŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie prac porządkowych, skręcanie szafek, załadunek i rozładunek towarów, sprzątanie i inne prace magazynowe, możliwe dźwiganie do 50 kg oraz kontakt z alergenami. Praca od pn do pt w godz. do ustalenia, między 9.0-17.00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: brak wykształcenia lub niepełne podstawowe, sprawność fizyczna, dyspozycyjność. Wymagana umiejętność skręcania oraz pakowania mebli.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
  • Pracownik biurowy

    • Sułkowice

      Prowadzenie ewidencji przyjazdu cudzoziemców. Wypisywanie wniosków o karty pobytu, oświadczeń o powierzenie wykonywania pracy cudzoziemcom.
      Praca jednozmianowa, od pon-pt w dowolnych godzinach lub w soboty, 8h w tygodniu, 40h-60h na tydzień. Możliwość pracy zdalnej.
      Praca na umowę zlecenie do 3 miesięcy lub możliwość zatrudnienia na umowę o pracę na czas nieokreślony na okres 3 lat.
      Kontakt osobisty; ul. Turystyczna 44, 34-120 Sułkowice lub telefoniczny; 511-181-436.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie, mile widziane doświadczenie, znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego w stopniu podstawowym, prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 20,00zł netto/h.

Pracodawcy w Sułkowicach