Czy to Twoja firma?

JOŃCZYK ŁUKASZ FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA INSTALATOR praca

Sułkowice
JOŃCZYK ŁUKASZ FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA INSTALATOR najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Hydraulik Sułkowice
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy JOŃCZYK ŁUKASZ FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA INSTALATOR

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JOŃCZYK ŁUKASZ FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA INSTALATOR

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca JOŃCZYK ŁUKASZ FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA INSTALATOR - oferty archiwalne

  • Hydraulik/ monter instalacji i urządzeń sanitarnych

    JOŃCZYK ŁUKASZ FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA INSTALATOR
    • Sułkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania. Umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia. Praca jednozmianowa w godz. 7:00 - 15:00. Wynagrodzenie od 3.010,00- 5.000,00 zł brutto miesięcznie. Kontakt z pracodawcą osobisty: ul. Farmerska 6B ,Sułkowice, po wczesniejszym ustaleniu telefonicznym: 725 447 568.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, mile widziane doświadczenie oraz prawo jazdy kat. B .

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sułkowicach