Czy to Twoja firma?

Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie praca

Sulęcin
Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie

Praca alert - powiadomienia

Praca Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie

  • Policjant

    Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie
    • Sulęcin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie - oferty archiwalne

  • Inspektor ds. bhp

    • Sulęcin
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Inspektor ds. BHP - Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz zachorowań na choroby zawodowe a także kontrola tych wniosków. Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego, przeprowadzanie postępowań powypadkowych, opracowanie układów zbiorowych, instrukcji ogólnych bhp, przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy/służby w jednostkach, przeprowadzanie szkoleń wstępnych itd. Wymagane: wykształcenie min. średnie profilowane (technik bhp), min. 3-miesięczne doświadczenie w służbie bhp, umiejętnośc pracy w zespole, komunikatywność, interpretacji przepisów. Praca - 1/2 etatu. Tel.: 477 931 270 Małgorzata Darmograj.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe
      • Uprawnienia: komunikatywność, WSPÓŁPRACA W ZESPOLE
      • Inne wymagania: Wymagane: wykształcenie min. średnie profilowane (technik bhp), min. 3-miesięczne doświadczenie w służbie bhp, umiejętnośc pracy w zespole, komunikatywność, interpretacji przepisów.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 821,44 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sulęcinie