Czy to Twoja firma?

LEKS sp. z o.o. praca

Sulęcin

Od ponad trzech dekad, my w LEKS Sp. z o.o., z dumą pieczemy historię smaku, która zaczęła się w malowniczym Sulęcinie. Nasza podróż rozpoczęła się w 1989 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć nasze pierwsze wypieki. Od tamtej pory nieustannie rozwijamy się, by dostarczać naszym klientom ponad 300 rodzajów najwyższej jakości pieczywa, ciast i wyrobów półcukierniczych.

Jesteśmy firmą, która łączy tradycję z nowoczesnością. Nasze produkty powstają w trzech zaawansowanych technologicznie zakładach produkcyjnych, gdzie dbałość o detale i innowacyjność idą w parze z szacunkiem do rzemiosła piekarniczego. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami surowców, którzy, podobnie jak my, cenią sobie bezpieczeństwo i jakość, co potwierdzają posiadane przez nich certyfikaty ISO i HACCP.

Nasza firma to nie tylko produkty, to przede wszystkim ludzie i wartości, które wyznajemy. Deklarujemy stały i zrównoważony rozwój, co jest nie tylko obietnicą, ale codzienną praktyką. Nasza filozofia to ciągły rozwój, który realizujemy poprzez inwestycje w nowe technologie i rozwijanie naszego asortymentu.

Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć, które zostały docenione na arenie krajowej. Nasze wypieki zdobywały prestiżowe odznaczenia, takie jak Diamenty Forbesa czy tytuł Lubuskiego Lidera Biznesu, co świadczy o silnej pozycji marki LEKS na rynku. Szczególnie bliskie naszemu sercu jest wyróżnienie naszych wypieków z pradawnej pszenicy Leks2ab, które zdobyły pierwsze miejsce w konkursie Nasze Dobre Lubuskie 2018.

Bezpieczeństwo i jakość naszych produktów to fundament naszej działalności. System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności spełnia wymagania normy EN ISO 22000:2018, a nasze produkty BIO są dumnie oznaczone Certyfikatem zgodności Ekogwarancja PTRE.

W LEKS Sp. z o.o. tworzymy więcej niż tylko pieczywo – tworzymy doświadczenia. W 2018 roku otworzyliśmy naszą pierwszą kawiarnię St Klemens, która jest miejscem, gdzie można poczuć atmosferę naszej pasji i zaangażowania w każdym kęsie świeżego ciasta czy kawałku chleba.

Zapraszamy Was do wspólnego celebrowania smaku i jakości, które są esencją wszystkiego, co robimy. Razem z nami piszcie kolejne rozdziały tej pieknej historii, która zaczęła się w Sulęcinie, a którą każdego dnia wzbogacamy o nowe smaki i doświadczenia.

LEKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka sprzedaż / zakupy sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie motoryzacja

Oferty pracy LEKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LEKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa LEKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

LEKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca LEKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    LEKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Sulęcin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowanie blach, rantów używanych do produkcji ciasta. Czyszczenie blach i rantów. Wyciąganie przygotowanego ciasta z blach, spodów wypieczonych z blach. Wykonywanie czynności pomocniczych wyznaczonych przez operatora produkcji lub mistrza zmiany. Układanie i odbieranie blach z ciastem do krajalnicy.Układanie i odbieranie blach z ciastem do krajalnicy. Dekorowanie ciasta wg specyfikacji produktu. Przygotowywanie niezbędnych materiałów do produkcji. Pakowanie skrojonych kawałków ciasta do opakowań. Rozkładanie kartonów. Przygotowanie surowców do produkcji - krojenie owoców, przygotowanie galaretek i ich wylewanie na ciasto.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH
      • Inne wymagania: Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, praca w godzinach nocnych w sytuacji uzasadnionych potrzeb pracodawcy - praca w godzinach nadliczbowych, sprawność fizyczna oraz zdolności manualne, umiejętność pracy pod presją czasu. Badania do celów sanitarno-epidemiologicznych, min. 6 miesięczne doświadczenie na stanowisku pomoc piekarza/ cukiernika lub pokrewne, doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej o profilu spożywczym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 3010 zł brutto miesięcznie (nie mniejsze niż minimalne wynagrodzenie za pracę obowiązu
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista do spraw rozwoju produktów i technologii

    • Sulęcin
    • 3 000 zł / mies.

      Identyfikowanie technologii kluczowych dla rozwoju produktu, przedsiębiorstwa i branży, analizowanie rynku potencjalnych dostawców technologii, planowanie, organizowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych z uwzględnieniem załozonych planów produkcyjnych, poszykiwanie źródeł finansowania projektów rozwoju technologii w przedsiębiorstwach. przeprowadzanie prób technologicznych. technologicznych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, gastronomiczne, kierunek: Technolog żywienia człowieka
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Umiejętność sporządznia raportów z prób technologicznych i tworzenia schematów technologicznych. Praktyczna wiedza z procesów technologicznych oraz umiejętność tworzenia receptur. Znajomość systemu Piekarnia. Doświadzcenie zawodowe min. 1 rok na stanowisku przy produkcji spożywczej w branży piekarniczej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 3000 zł brutto miesięcznie (nie mniejsze niż minimalne wynagrodzenie za pracę obowiązu

Pracodawcy w Sulęcinie