Firma Wielobranżowa Mar-Team Sp. z o.o., Sp. k.

Firma Wielobranżowa Mar-Team Sp. z o.o., Sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Magazynier Sulechów
w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy Firma Wielobranżowa Mar-Team Sp. z o.o., Sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Wielobranżowa Mar-Team Sp. z o.o., Sp. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - Firma Wielobranżowa Mar-Team Sp. z o.o., Sp. k.

Pełna nazwa
FIRMA WIELOBRANŻOWA MAR - TEAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Południowa 7/A 66-100 Sulechów
NIP
9731019970
REGON
360508722
KRS
0000537880
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
08.01.2015
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 33.11.Z Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych

Transport i gospodarka magazynowa

  • 52.10.B Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów
  • 52.24.C Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 56.29.Z Pozostała usługowa działalność gastronomiczna
  • 56.30.Z Przygotowywanie i podawanie napojów
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Firma Wielobranżowa Mar-Team Sp. z o.o., Sp. k. - oferty archiwalne

  • Pracownik magazynowo-produkcyjny

    • Cigacice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace magazynowe, odbiór z linii produkcyjnej, pakowanie, przenoszenie i przemieszczanie surowców.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wymagany dobry stan zdrowia, wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 miesiąc

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: ZATR. 33 M-CE
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sulechowie