Czy to Twoja firma?

Zakład Produkcji Makaronów Sulma Sp. z o.o. praca

Sulechów
Zakład Produkcji Makaronów Sulma Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy Zakład Produkcji Makaronów Sulma Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Produkcji Makaronów Sulma Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zakład Produkcji Makaronów Sulma Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zakład Produkcji Makaronów Sulma Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik linii produkcyjnej, mechanik

    Zakład Produkcji Makaronów Sulma Sp. z o.o.
    • Sulechów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pakowanie makaronu, bieżąca obsługa maszyn pakujących, usuwanie drobnych awarii

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: mile widziane umiejętności tzw."złota rączka", doświadczenie zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, wykształcenie średnie, mile widziane umiejętności tzw."złota rączka"

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Mechanik konserwator

    • Sulechów
    • 3 100 zł / mies.

      Praca przy przeglądach i naprawach maszyn i instalacji. Bieżące utrzymanie ruchu zakładu. Dodatkowe uprawnienia mile widziane.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Uprawnienia: mile widziane umiejętności tzw."złota rączka"
      • Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze branżowe, mile widziane umiejętności tzw."złota rączka", dodatkowe uprawnienia mile widziane, dla 1 osoby wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

      Oferujemy

Pracodawcy w Sulechowie