Vininova Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Vininova sp. z o.o. praca

Suchy Las

Vininova Sp. z o.o. - Co roku degustujemy setki win, które potencjalnie mogą stworzyć nasze portfolio. Efektem naszej pracy jest bogata, coraz doskonalsza oferta win na każdą okazję. Chcemy zapewnić, że cały zespół naszej firmy łączy wielka pasja do wina. Stworzyliśmy dla Państwa ofertę ponad 700 win ze 120 winnic niemal z całego świata.

Specjalizujemy się w imporcie win, które cechuje przede wszystkim doskonała relacja jakości do ceny. Win pochodzących od światowych gigantów tej branży jak np. Barons de Rothschild, Lanson, Michel Chapoutier, Louis Latour, Loosen, Marques de Riscal, Catena Zapata..., ale również od małych rodzinnych często butikowych winnic.

Vininova Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center sprzedaż / zakupy media / pr / reklama / marketing magazyn

Oferty pracy Vininova Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Vininova Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Vininova Sp. z o.o.

Siedziba główna

Vininova Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań
  3. Katowice
  4. Opole
  5. Ostróda
  6. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Vininova Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca wina w sklepie stacjonarnym - Doradca Klienta - Warszawa

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Renomowana firma winiarska Vininova (grupa Cisowianka-Index Food – Vininova) wraz z dynamicznym rozwojem sieci sklepów winiarsko-alkoholowych z segmentu premium poszukuje ambitnych, doświadczonych i pełnych zapału osób do pracy.

      Miejsce pracy - WARSZAWA

      Zakres obowiązków

      • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe oraz jakość obsługi klienta
      • Kreowanie pozytywnego wizerunku sklepu
      • Kształtowanie i utrzymanie bardzo dobrych relacji z klientami. Organizowanie wydarzeń związanych z aktywnością sklepu - degustacje, prezentacje w sklepie.

      Wymagania

      • Umiejętności sprzedażowe
      • Umiejętność efektywnego planowania czasu pracy
      • Zorientowanie na wysoki standard obsługi klienta
      • Rozwinięta wiedza o alkoholach w szczególności winach z segmentu premium
      • Praca w Galerii Handlowej zgodnie z czasem jej otwarcia
      • Praca zmianowa w dni handlowe w godzinach 9-21

      Oferujemy

      • Nowe, wygodne i dobrze wyposażone miejsce pracy w salonie firmowym
      • Motywujące wynagrodzenie oraz system prowizyjny
      • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
      • Pracę w młodym, energetycznym i ambitnym zespole

Pracodawcy w Suchym Lasie