Czy to Twoja firma?

Kleen-Tex Polska sp. z o.o. praca

Suchedniów

Od ponad pół wieku jesteśmy w Kleen-Tex Polska Sp. z o.o. synonimem innowacji i jakości w produkcji mat gumowych i tekstylnych. Nasza historia rozpoczęła się w amerykańskim LaGrange, gdzie opracowanie pierwszej gumowanej maty tkaninowej otworzyło nam drzwi do globalnego sukcesu. Dziś, z siedzibą w malowniczym Suchedniowie, dumnie zajmujemy pozycję światowego lidera w naszej branży.

Nasze produkty to nie tylko maty do ciągów komunikacyjnych, ale również funkcjonalne maty do firm, specjalistyczne maty przemysłowe, maty reklamowe z logo oraz maty własnego projektu. Każda z nich jest wyrazem naszej pasji do tworzenia rozwiązań, które łączą estetykę z funkcjonalnością. Wykorzystujemy najwyższej jakości przędzę, w tym farbowaną w masie, co gwarantuje trwałość i intensywność kolorów. Nasza opatentowana technologia JetPrint pozwala na precyzyjne odwzorowanie nawet najbardziej skomplikowanych wzorów.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze maty są "Made in Europe". To synonim solidności wykonania i precyzyjnego wykończenia, ale także szybkiej i elastycznej obsługi, która jest możliwa dzięki naszej lokalizacji. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się również w Austrii, Brazylii, Japonii, Wielkiej Brytanii, RPA oraz Tajlandii, co pozwala nam na globalny zasięg i wsparcie klientów na całym świecie.

Zawsze kładziemy nacisk na bezpieczeństwo i jakość naszych produktów, co potwierdzają liczne certyfikaty. Jesteśmy także partnerem, który wspiera klientów na każdym etapie – od pomysłu, poprzez rozwój produktu, dostawy, promocję, aż po sprzedaż i serwis.

W Kleen-Tex Polska Sp. z o.o. wierzymy, że nasza praca ma realny wpływ na komfort i estetykę przestrzeni, w których żyją i pracują ludzie. Dlatego nieustannie dążymy do doskonałości, aby nasze maty były nie tylko praktyczne, ale także stanowiły element dekoracyjny, który podnosi standard każdego miejsca. Zapraszamy do współpracy i odkrycia, jak nasze produkty mogą wzbogacić Państwa przestrzeń.

Kleen-Tex Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Kleen-Tex Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kleen-Tex Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kleen-Tex Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Kleen-Tex Polska Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Kleen-Tex Polska Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Kleen-Tex Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • SPECJALISTA DS.NORMOWANIA PROCESÓW PRODUKCYJNYCH

    • Suchedniów
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Międzynarodowa firma Kleen-Tex Polska sp. z o.o. producent systemów mat wejściowych w Suchedniowie związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

      SPECJALISTA DS.NORMOWANIA PROCESÓW PRODUKCYJNYCH

      Zakres obowiązków

      Zakres obowiązków:

      • normowanie procesów produkcyjnych
      • czynny udział w projektach ukierunkowanych na odpowiednie przygotowanie produkcji do procesu wytwarzania
      • sporządzanie raportów i analiz wydajności produkcji
      • nadzór nad dokumentacją produkcyjną oraz jej poprawnym wprowadzaniem do systemu
      • wdrażanie nowych procesów na produkcji i optymalizacja obecnych

      Wymagania

      • komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
      • sprawne posługiwanie się pakietem MS Office (Excel, Word)
      • zdolności analityczne i organizacyjne
      • rzetelność i skrupulatność
      • mile widziana znajomość Lean Manufacturing

      Oferujemy

      • umowę na zastępstwo
      • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • przyjazną atmosferę,
      • świadczenia socjalne,
      • pakiet narzędzi niezbędnych do efektywnego wykonywania obowiązków.

  • SPECJALISTA DS. ZWROTÓW I REKLAMACJI

    • umowa o pracę
    • Międzynarodowa firma Kleen-Tex Polska Sp. z o.o. producent systemów mat wejściowych w Suchedniowie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osób do pracy na stanowisko: SPECJALISTA DS. ZWROTÓW I REKLAMACJI

      Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć przede wszystkim:

      • Przyjmowanie reklamacji od klientów lub działu obsługi klienta
      • Monitorowanie procesu przebiegu reklamacji
      • Prowadzenie analiz reklamacji i przygotowywanie raportów
      • Rejestracja i wprowadzenie do systemów reklamacji i zwrotów
      • Współpraca z innymi działami firmy
      • Tworzenie raportów zwrotów dla klientów i kierownictwa

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe
      • Umiejętność pracy w zespole i wysokie zdolności komunikacyjne,
      • Zdolność myślenia analitycznego
      • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
      • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
      • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

      Oferujemy

      • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
      • Przyjazną atmosferę
      • Rozwój kariery poprzez profesjonalne szkolenia
      • Bardzo dobre zaplecze socjalne