WYROBY Z DREWNA - TARTACZNICTWO Piotr Suwaj

tartak
WYROBY Z DREWNA - TARTACZNICTWO Piotr Suwaj najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy WYROBY Z DREWNA - TARTACZNICTWO Piotr Suwaj

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WYROBY Z DREWNA - TARTACZNICTWO Piotr Suwaj

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

WYROBY Z DREWNA - TARTACZNICTWO Piotr Suwaj poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca WYROBY Z DREWNA - TARTACZNICTWO Piotr Suwaj - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny

    • Sucha Beskidzka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 400 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Układanie deski paletowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Tartacznik

    • 2 800 zł / mies.

      Układanie desek, obsługa maszyn, dbanie o porządek na stanowisku pracy.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagane 3 miesiące doświadczenia na stanowisku tartacznik.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Suchej Beskidzkiej