MOOL s.c.

sklep z artykułami biurowymi i komputerami
MOOL s.c. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy MOOL s.c.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MOOL s.c.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MOOL s.c. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MOOL s.c. - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy

    MOOL s.c.
    • Sucha Beskidzka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta, pozyskiwanie nowych klientów na terenie małopolski i opieka nad klientai.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kategorii B
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kat. B oraz komunikatywność. Kontakt telefoniczny po godzinie 16:00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia od wyników sprzedaży
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Suchej Beskidzkiej