Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Janusz Tatara FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA EL-JAN, BIURO USŁUG TURYSTYCZNYCH "OLIMP TRAVEL"

OSRODEK WYPOCZYNKOWY KRAKUS

www.zawojakrakus.pl

Oferty pracy KRAKUS

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Masażysta . Fizjoterapeuta
Zawód: masażysta   |  Rodzaj: praca stała
Zawoja
Szczegóły
Zakres obowiązków

Ośrodek Wypoczynkowy w Zawoi zatrudni 2 osoby na stanowisku masażysta, Mile widziane uprawnienia fizjoterapeuty.

Zakres obowiązków: wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych zgodnie z  posiadanymi  uprwanieniami . Praca w przeważającej części z seniorami i osobami niepelnosprawnymi.

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe min. tech. masażysta
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku masażysta
  • Fachowość, pewność własnych umiejętności
  • Samodzielność oraz odpowiedzialność
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami
  • Niezawodność i dyspozycyjnosć
  • Pogodne i empatyczne usposobienie - praca z osobami starszymi i niepełnosprawnymi
  • 1 rok doświadczenia
Pokojowa
Zawód: pracownik fizyczny   |  Rodzaj: umowa zlecenie
Zawoja
Szczegóły

Ośrodek wypoczynkowy Krakus w Zawoi zatrudni osobę na stanowisko Pokojowa.

  • sprzątanie pokoi gościnnych oraz części wspólnych w ośrodku wypoczynkowym.

Wymagania
  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • zamiłowanie so porządku i czystości,
  • dokładność i sumienność.

Adres

ul. Na Błonie 13B
30-147 Kraków
województwo małopolskie
powiat Kraków
gmina Kraków-Krowodrza

Adres do doręczeń

1819
34-222 Zawoja
powiat suski
gmina Zawoja

Dodatkowe stałe miejsca wykonywania działalności gospodarczej

43-607 Jaworzno
województwo śląskie
powiat Jaworzno
gmina Jaworzno
1819
285
32-084 Morawica
powiat krakowski
gmina Liszki

Dodatkowe informacje

NIP: 6771620264
REGON: 356756251

Profil działalności:

  • 46.18.Z - Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów
  • 46.19.Z - Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju
  • 49.39.Z - Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany
  • 55.10.Z - Hotele i podobne obiekty zakwaterowania
  • 55.20.Z - Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania
  • 56.10.A - Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
  • 56.29.Z - Pozostała usługowa działalność gastronomiczna
  • 79.11.B - Działalność pośredników turystycznych
  • 79.12.Z - Działalność organizatorów turystyki
  • 86.90.A - Działalność fizjoterapeutyczna
  • 87.10.Z - Pomoc społeczna z zakwaterowaniem zapewniająca opiekę pielęgniarską
  • 87.30.Z - Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych

Uprawnienia:

  • od 2020-01-01 do 2023-12-31 Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych do 4,5 % zawartości alkoholu oraz piwa przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży Kawiarnia ORW Krakus 34-222 Zawoja 1819 (wprowadzone przez Urząd Gminy Zawoja)
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 20-10-2002
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Sucha Beskidzka