Czy to Twoja firma?

Firma Usługowo Handlowa REMBUD Piotr Porębski praca

Sucha Beskidzka
prace budowlane
Firma Usługowo Handlowa REMBUD Piotr Porębski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Firma Usługowo Handlowa REMBUD Piotr Porębski

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Usługowo Handlowa REMBUD Piotr Porębski

  • Wylewkarz

    Firma Usługowo Handlowa REMBUD Piotr Porębski
    • Sucha Beskidzka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Firma Usługowo Handlowa REMBUD Piotr Porębski - oferty archiwalne

  • Tynkarz/wylewkarz

    • Zakres obowiązków

      tynkowanie, wylewki, prace budowlane

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane
      • Inne wymagania: Praca od 6:00 do 14:00 Może być osoba do przyuczenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Akordowy

Pracodawcy w Suchej Beskidzkiej