Bogusław Kołodziejczyk KOBETON Wytwórnia Materiałów Budowlanych

Bogusław Kołodziejczyk KOBETON Wytwórnia Materiałów Budowlanych najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Bogusław Kołodziejczyk KOBETON Wytwórnia Materiałów Budowlanych

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Bogusław Kołodziejczyk KOBETON Wytwórnia Materiałów Budowlanych

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Bogusław Kołodziejczyk KOBETON Wytwórnia Materiałów Budowlanych poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Bogusław Kołodziejczyk KOBETON Wytwórnia Materiałów Budowlanych

Pełna nazwa
Bogusław Kołodziejczyk "KOBETON" Wytwórnia Materiałów Budowlanych
Adres rejestrowy
ul. Makowska 2 34-200 Sucha Beskidzka
NIP
5520103832
REGON
070108415
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
01.05.1992
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 23.61.Z Produkcja wyrobów budowlanych z betonu
  • 23.63.Z Produkcja masy betonowej prefabrykowanej
  • 23.69.Z Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu

Budownictwo

  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 42.11.Z Roboty związane z budową dróg i autostrad
  • 42.21.Z Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych
  • 43.12.Z Przygotowanie terenu pod budowę
  • 43.32.Z Zakładanie stolarki budowlanej

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.73.Z Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego
  • 46.74.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Bogusław Kołodziejczyk KOBETON Wytwórnia Materiałów Budowlanych - oferty archiwalne

  • Pracownik pomocniczy przy produkcji.

    • Jordanów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace porządkowe w zakładzie, pomoc przy produkcji, wywożenie ,paletowanie towarów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe lub zawodowe. Dobra organizacja pracy w zespole.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Jordanów

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Suchej Beskidzkiej