Czy to Twoja firma?

Sąd Rejonowy w Strzyżowie praca

Strzyżów
Sąd Rejonowy w Strzyżowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Sąd Rejonowy w Strzyżowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sąd Rejonowy w Strzyżowie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Sąd Rejonowy w Strzyżowie - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    Sąd Rejonowy w Strzyżowie
    • Strzyżów
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Czynności biurowe w sekretariacie sądowym a w szczególności: wykonywanie czynności związanych z prowadzeniem akt sądowych, protokołowanie przebiegu rozpraw i posiedzeń, wykonywanie odpisów, wyciągów i innych uwierzytelnionych dokumentów, sporządzanie i wysyłka korespondecji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Umiejętność pracy w zespole. Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej,znajomość urządzeń biurowych, umiejętność bezwzrokowego pisania. Pełne ogłoszenie o naborze dostępne na stronie internetowej Sądu Rejonowego w Strzyzowie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Strzyżowie