Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - STRZYŻOWSKIE FORUM GOSPODARCZE W STRZYŻOWIE

Oferty pracy STRZYŻOWSKIE FORUM GOSPODARCZE W STRZYŻOWIE

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

POMOC NAUCZYCIELA
Zawód: nauczyciel   |  Rodzaj: umowa o pracę
Strzyżów
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca na stanowisku- pomoc nauczyciela.
Pełny zakres wykonywanych czynności: www.przedszkole-strzyzow.pl
Wymagania
Wykształcenia:
średnie ogólnokształcące, brak
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA
Strzyżów
Szczegóły
Praca na stanowisku nauczyciela przedszkola.
Wymagania
wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
NIE
STRZYŻOWSKIE FORUM GOSPODARCZE W STRZYŻOWIE
38-100 Strzyżów
Przecławczyka 6

Pracodawcy z miasta Strzyżów