Czy to Twoja firma?

NOVUM AG Sp z.o. praca

Strzelce Opolskie
NOVUM AG Sp z.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy NOVUM AG Sp z.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NOVUM AG Sp z.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca NOVUM AG Sp z.o. - oferty archiwalne

  • Konsultant ds. obsługi klienta

    NOVUM AG Sp z.o.
    • Strzelce Opolskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Aktywne wspieranie sprzedaży drogą telefoniczną, realizowanie założonych planów sprzedaży.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Zdolności komunikacyjne, swoboda wypowiedzi, silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów Wymagane doświadczenie w sprzedaży lub pracy z klientem.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Konsultant ds. obsługi kluczowych klientów

    • 2 800-5 000 zł / mies.

      Aktywne wspieranie sprzedaży drogą telefoniczną, realizowanie założonych planów sprzedaży. Możliwość pracy zdalnej.

      Wymagania

      • Uprawnienia: komunikatywność
      • Inne wymagania: Swoboda wypowiedzi, silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów. Wymagane doświadczenie w sprzedaży lub pracy z klientem.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Strzelcach Opolskich