TEAMPOOL PERSONAL SERVICE Sp. z o.o.

TEAMPOOL PERSONAL SERVICE Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hr / kadry

Oferty pracy TEAMPOOL PERSONAL SERVICE Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TEAMPOOL PERSONAL SERVICE Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

TEAMPOOL PERSONAL SERVICE Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - TEAMPOOL PERSONAL SERVICE Sp. z o.o.

Pełna nazwa
TEAMPOOL PERSONAL SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Krakowska 47 47-100 Strzelce Opolskie
NIP
7561987088
REGON
380929193
KRS
0000742451
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
06.08.2018
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 78.10.Z Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników
  • 78.20.Z Działalność agencji pracy tymczasowej
  • 78.30.Z Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca TEAMPOOL PERSONAL SERVICE Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Rekruter/ rekruterka

    • Strzelce Opolskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Aktywne budowanie bazy kandydatów, prowadzenie rekrutacji, uzupełnianie bazy danych, koordynacja pracowników, współpraca z austriackimi koordynatorami, dbanie o wizerunek firmy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera
      • Inne wymagania: Min. 1 rok doświadczenia zawodowego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Strzelcach Opolskich