FORMOPEX SP. Z O.O.

FORMOPEX SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika praca fizyczna produkcja / przemysł serwis / montaż

Oferty pracy FORMOPEX SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FORMOPEX SP. Z O.O.

FORMOPEX SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FORMOPEX SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Księgowy / asystent księgowy

    • Strzelce Opolskie
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      dekretowanie i księgowanie dokumentów, sporządzanie i księgowanie raportów kasowych, wystawianie dokumentów sprzedażowych, rozliczanie delegacji pracowników, księgowanie dokumentów magazynowych, wprowadzanie wyciągów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby wewnętrzne

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ, dyspozycyjność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Strzelcach Opolskich