PPUH POM Strzelce Krajeńskie sp. z o.o.

produkcja elementów z metalu
PPUH POM Strzelce Krajeńskie sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PPUH POM Strzelce Krajeńskie sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPUH POM Strzelce Krajeńskie sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PPUH POM Strzelce Krajeńskie sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji (krajacz metali)

    • Strzelce Krajeńskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 960 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obsługa gilotyny i pił taśmowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: rysunek techniczy
      • Inne wymagania: minimum 2 lata doświadczenia na podobnym staowisku, czytanie rysunku technicznego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 2 960 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 18,50 zł/h
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Strzelcach Krajeńskich