KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STRZELCACH KRAJ.*

KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STRZELCACH KRAJ.* najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STRZELCACH KRAJ.*

Praca alert - powiadomienia

Praca KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STRZELCACH KRAJ.*

  • Policjant służby prewencji

    • Strzelce Krajeńskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Dane firmowe i kontaktowe - KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STRZELCACH KRAJ.*

Pełna nazwa
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM
Adres rejestrowy
ul. Kwiatowa 10 66-400 Gorzów Wielkopolski
NIP
5991007312
REGON
21022150800000
Forma prawna
jednostka prawna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STRZELCACH KRAJ.* - oferty archiwalne

    • Zakres obowiązków

      Zakres wynikający z zadań Policji

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Polskie obywatelstwo, niekaralność, korzystanie z praw publicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 244 do 4 509 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 4 509,00 zł - po szkoleniu podstawowym powyżej 26 roku życia 4 244,00 zł - po szkoleniu podstawowym
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

      Wynikający z zadań Policji

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Polskie obywatelstwo nieposzlakowana opinia, niekaralność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: po zakończeniu kursu podstawowego

Pracodawcy w Strzelcach Krajeńskich