Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W STRZELCACH KRAJEŃSKICH praca

Strzelce Krajeńskie
zarządzanie nieruchomościami na zlecenie
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W STRZELCACH KRAJEŃSKICH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia praca fizyczna nieruchomości

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W STRZELCACH KRAJEŃSKICH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W STRZELCACH KRAJEŃSKICH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W STRZELCACH KRAJEŃSKICH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W STRZELCACH KRAJEŃSKICH - oferty archiwalne

  • Inspektor ds. księgowości

    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W STRZELCACH KRAJEŃSKICH
    • Strzelce Krajeńskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prawidłowe i terminowe rozliczanie podatku CIT, VAT; dekretacja dokumentów księgowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Finanse, rachunkowość
      • Inne wymagania: co najmniej 2 lata doświadczenia w księgowości; znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości, dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie dotyczy okresu próbnego
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • 3 000 zł / mies.

      Naliczanie opłat lokali, fakturowanie sprzedaży, rozliczanie z tyt.mediów, ewidencja rozrachunków dot.lokali, windykacja należności.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Finanse, rachunkowość
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na stanowisku księgowego. Dobra obsługa komputera. Znajomość programu excel.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: docelowo umowa na czas nieokreślony wynagrodzenie dotyczy okresu próbnego

Pracodawcy w Strzelcach Krajeńskich