Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Usługowe MONTAGAZ Piotr Kurgan praca

Strzegom
Przedsiębiorstwo Usługowe MONTAGAZ Piotr Kurgan najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Usługowe MONTAGAZ Piotr Kurgan

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Usługowe MONTAGAZ Piotr Kurgan

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Operator maszyn budowlanych / drogowych

    Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o.
    • Głogów
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Brukarz

    • Głogów
    Dodana
  • Pracowników do budowy stawów / Pracownik fizyczny

    Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
    • Oleśnica
    • rekrutacja zdalna
    • bez doświadczenia
    Polecana
    Dodana

Przedsiębiorstwo Usługowe MONTAGAZ Piotr Kurgan poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Usługowe MONTAGAZ Piotr Kurgan - oferty archiwalne

  • Pracownik budowalny- operator koparki

    Przedsiębiorstwo Usługowe MONTAGAZ Piotr Kurgan
    • Strzegom
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca przy budowie sieci i przyłączy gazowych, konserwacja i obsługa sprzętu. Mile widziane prawo jazdy B+E. Możliwość przyuczenia na operatora (pracodawca pokrywa koszt kursu)

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Operator koparki jednonaczyniowej kl. III

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik budowlany

    • Strzegom

      zgrzewanie rur PE

      Wymagania

      • Uprawnienia: **Obsługa zgrzewarek elektrooporowych
      • Inne wymagania: [Inne] : Może być osoba do przyuczenia. Pracodawca zapewni przeszkolenie z zakresu obsługi zgrzewarki elektrooporowej / doczołowej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Pracodawcy w Strzegomiu