Czy to Twoja firma?

RESTAURACJA SZAFIR Renata Pawlik praca

Strzegom

Witajcie w Restauracji Szafir, gdzie tradycja spotyka się z pasją do doskonałej kuchni. Nasza historia zaczyna się w malowniczym Strzegomiu, gdzie od lat serwujemy dania, które zachwycają zarówno mieszkańców, jak i gości odwiedzających nasze miasto. Jesteśmy dumni z naszej wieloletniej obecności na rynku, co świadczy o naszym doświadczeniu i zaangażowaniu w zapewnienie najwyższej jakości obsługi.

W Restauracji Szafir każdy posiłek jest przygotowywany z myślą o naszych gościach. Chociaż nie mogę tutaj przedstawić szczegółów naszej oferty, zapewniam, że nasze menu jest pełne wyjątkowych smaków, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy każdego dnia dbają o to, by każda wizyta w naszej restauracji była niezapomnianym doświadczeniem.

W Restauracji Szafir cenimy sobie bliskie relacje z naszymi gośćmi. Rozumiemy, że nie tylko jedzenie, ale również atmosfera i obsługa tworzą niepowtarzalny klimat, który sprawia, że nasi goście chętnie do nas wracają. Jesteśmy przekonani, że to właśnie ludzie – nasi pracownicy i goście – są sercem naszej restauracji.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Strzegomiu, aby osobiście doświadczyć niepowtarzalnego klimatu i smaku, który oferuje Restauracja Szafir. Jesteśmy tutaj, aby sprostać oczekiwaniom każdego smakosza i uczynić każdą wizytę wyjątkową. Do zobaczenia!

RESTAURACJA SZAFIR Renata Pawlik najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy RESTAURACJA SZAFIR Renata Pawlik

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RESTAURACJA SZAFIR Renata Pawlik

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz Platinum Palace Boutique Hotel & SPA

    ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 5 500-6 850 zł / mies.
    Polecana
    Wygasa
  • Operator maszyn piekarniczych

    Dijo Baking Sp. z o.o.
    • Wrocław
    • 5 450-6 000 zł / mies.
    Polecana
    Wygasa

Mapa RESTAURACJA SZAFIR Renata Pawlik

Siedziba główna

RESTAURACJA SZAFIR Renata Pawlik poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
RESTAURACJA SZAFIR Renata Pawlik
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca RESTAURACJA SZAFIR Renata Pawlik - oferty archiwalne

  • Kelner /kelnerka

    • Strzegom
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      obsługa gości restauracji

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w zawodzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pizzerman

    • Strzegom

      przygotowywanie pizzy

      Wymagania

      • Inne wymagania: może być osoba do przyuczenia

      Oferujemy

Pracodawcy w Strzegomiu