Czy to Twoja firma?

Warsztat Terapii Zajęciowej w Strzegomiu praca

Strzegom
2014
Warsztat Terapii Zajęciowej w Strzegomiu najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Terapeuta Strzegom
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Warsztat Terapii Zajęciowej w Strzegomiu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Warsztat Terapii Zajęciowej w Strzegomiu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Asystentka stomatologiczna

    Kalmed Bożena Kalmuk, Marek Kalmuk, Patrycja Kalmuk spółka jawna
    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    Wygasa

Praca Warsztat Terapii Zajęciowej w Strzegomiu - oferty archiwalne

  • Terapeuta zajęciowy

    Warsztat Terapii Zajęciowej w Strzegomiu
    • Strzegom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie zajęć w 5-osobowych grupach osób niepełnosprawnych, pomoc i wsparcie osobie niepełnosprawnej, opieka nad uczestnikami WTZ, czuwanie nad ich bezpieczeństwem i zdrowiem, prowadzenie dziennika terapii

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pomaturalne/policealne
      • Inne wymagania: wykształcenie policealne lub wyższe - kierunek -terapeuta zajęciowy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Strzegom
    • 2 800 zł / mies.

      prowadzenie zajęć w 5-osobowych grupach osób niepełnnosprawnych, pomoc i wsparcie osobie niepełnosprawnej, opieka nad uczestnikami WTZ, czuwanie nad ich bezpieczeństwem i zdrowiem, prowadzenie dziennika terapii

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe - kierunek terapia zajęciowa

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Strzegomiu