Czy to Twoja firma?

Granit Dariusz Pylak Sp. z o.o. praca

Strzegom
Granit Dariusz Pylak Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse księgowość / ekonomia

Oferty pracy Granit Dariusz Pylak Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Granit Dariusz Pylak Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • KOSZTORYSANT (K/M)

    AUDIT HR Sp. z o.o.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    Wygasa
  • Specjalista ds. rozliczeń

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    • praca od zaraz
    Dodana

Granit Dariusz Pylak Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Granit Dariusz Pylak Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Koordynator budowy

    Granit Dariusz Pylak Sp. z o.o.
    • Strzegom
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      kosztorysowanie robót budowlanych, sporządzanie dokumentacji przetargowej w celu udziału w zamówieniach publicznych, rozliczanie inwestycji, obsługa logistyczna inwestycji

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B, biegła obsługa komputera i Internetu, biegła znajomość programów: Word i Excel
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : znajomość programu NORMA, [Inne] : mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz obsługa programu AutoCad

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Strzegomiu