Czy to Twoja firma?

KRYSBED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Strzebiń
KRYSBED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Strzebiń
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy KRYSBED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KRYSBED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca KRYSBED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Robotnik budowlany (prace wykończeniowe)

    KRYSBED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Chorzów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Prace związane z robotami wykończeniowymi
      - Możliwa praca w delegacji ( transport, nocleg, wyżywienie)

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: osoba chętna do przyuczenia, gotowość do pracy w delegacjach, zaangażowanie i chęć do pracy, doświadczenie mile widziane na tym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
      • Opis wynagrodzenia: złotych brutto do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

    • Chorzów

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: złotych brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną