Publiczny Transport Ciężarowy i Handel Materiałami Ogólnymi Barbara Kowalska

Transport
Publiczny Transport Ciężarowy i Handel Materiałami Ogólnymi Barbara Kowalska najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Kierowca Strzałkowo
w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Publiczny Transport Ciężarowy i Handel Materiałami Ogólnymi Barbara Kowalska

Praca alert - powiadomienia

Praca Publiczny Transport Ciężarowy i Handel Materiałami Ogólnymi Barbara Kowalska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Publiczny Transport Ciężarowy i Handel Materiałami Ogólnymi Barbara Kowalska - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego kat. c+e

    • Strzałkowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Rozwożenie towarow

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
      • Inne wymagania: Mile widziane : karta kierowcy,oraz badanie lekarskie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Docelowo zatrudnienie na czas nieokreślony
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Strzałkowie