Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Jagiełły w Strykowie praca

Stryków
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Jagiełły w Strykowie najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Animator Stryków
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Jagiełły w Strykowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Jagiełły w Strykowie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Jagiełły w Strykowie - oferty archiwalne

  • Animator / instruktor zajęć sportowych

    Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Jagiełły w Strykowie
    • Stryków
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Animacja czasu wolnego, kreatywne organizowanie i prowadzenie zajęć sportowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: animator zabaw dla dzieci, Animacja czasu wolnego
      • Inne wymagania: Kreatywność w zakresie planowania, organizowania i prowadzenia zajęć sportowych, mile widziane wykształcenie wyższe na kierunkach w zakresie wychowania fizycznego, rekreacji i organizacji czasu wolnego, animacji kultury lub pedagogiki kulturalno-oświatowej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie od 25,00 zł na godzinę

Pracodawcy w Strykowie