Czy to Twoja firma?

UNIDEX J.KANIA J.WIKTOR - SPÓŁKA JAWNA praca

Straszęcin
Produkcja maszyn stosowanych w przetwórstwie żywności, tytoniu
UNIDEX J.KANIA J.WIKTOR - SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł serwis / montaż

Oferty pracy UNIDEX J.KANIA J.WIKTOR - SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca UNIDEX J.KANIA J.WIKTOR - SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

UNIDEX J.KANIA J.WIKTOR - SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca UNIDEX J.KANIA J.WIKTOR - SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Pracownik prac porządkowych

    UNIDEX J.KANIA J.WIKTOR - SPÓŁKA JAWNA
    • Straszęcin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      -Prace porządkowe na terenie firmy
      -sprzątanie i czyszczenie maszyn i urządzeń produkcyjnych
      -Prace fizyczne

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: -zaangażowanie i chęć do pracy MILE WIDZIANE : orzeczenia o niepełnosprawności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: WYNAGRODZENIE UZALEŻNIONE OD DOŚWIADCZENIA I UMIEJĘTNOŚCI
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator wycinarki laserowej

    • 3 200 zł / mies.

      - Obsługa laserów Mitsubishi, Trumpf
      - Kontrola wykonywanych detali
      - Układanie blachy
      - Ustawianie programów
      - Ściąganie detali

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: WYMAGANE JEST ZAANGAŻOWANIE I CHĘCI DO PRACY, DBAŁOŚĆ O POPAWNE FUNKCJONOWANIE MASZYN, NIENAGANNEGO PRZEBIEGU PRACY, RZETELNOŚĆ I DOKŁADNOŚĆ W WYKONYWANIU OBOWIĄZKÓW.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
  • Monter

    • 4 000-6 000 zł / mies.

      -MONTAŻ MASZYN I PODZESPOŁÓW
      -PRACA Z RYSUNKIEM TECHNICZNYM

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: MECHANIKA
      • Inne wymagania: Samodzielność, motywacja do pracy, kreatywność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 6 000 PLN

Pracodawcy w Straszęcinie