Czy to Twoja firma?

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Staszów praca

Staszów
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Staszów najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Staszów

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Staszów

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Staszów poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Staszów - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Staszów
    • Staszów
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych i sanitarnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Staszowie