Czy to Twoja firma?

Kalmar s.c Marek Kaleta Maciej Kaleta praca

Stary Sącz
Kalmar s.c Marek Kaleta Maciej Kaleta najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Kalmar s.c Marek Kaleta Maciej Kaleta

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kalmar s.c Marek Kaleta Maciej Kaleta

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Kalmar s.c Marek Kaleta Maciej Kaleta poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Kalmar s.c Marek Kaleta Maciej Kaleta - oferty archiwalne

  • Stolarz

    Kalmar s.c Marek Kaleta Maciej Kaleta
    • Stary Sącz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Stolarz

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia w zależności od posiadanych uprawnień
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Tapicer meblowy

      Tapicer meblowy

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Starym Sączu