Czy to Twoja firma?

Biorodzina Monika Żaroń praca

Starowa Góra
Biorodzina Monika Żaroń najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Starowa Góra
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Biorodzina Monika Żaroń

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Biorodzina Monika Żaroń

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Biorodzina Monika Żaroń - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    Biorodzina Monika Żaroń
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • 1 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      1. Sprzedaż produktów zielarskich, wyrobów medycznych (ukończony udokumentowany kurs Towaroznawstwa Zielarskiego).
      2. Sprzedaż pozostałych produktów w sklepie.
      3. Przyjmowanie i rozpakowywanie dostaw.
      4. Dbanie o porządek i czystość w sklepie.
      5. Dbanie o dobry wizerunek sklepu, miła obsługa klientów.
      6. Przestrzeganie zasad BHP i procedur obowiązujących w sklepie.
      7. Obsługa programu sprzedażowego i kasy fiskalnej, sporządzanie raportów sprzedaży, przygotowywanie zamówień.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: KURS ZIELARSKO - MEDYCZNY Z ZAKRESU TOWAROZNAWSTWA ZIELARSKIEGO

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Starowej Górze