Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW POMORZANKA ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW POMORZANKA ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

SZWACZKA/ KRAWCOWA
Zawód: krawiec   |  Rodzaj: umowa o pracę
Starogard Gdański
Szczegóły
Zakres obowiązków
Szycie poszczególnych elementów wyrobów zgodnie z wymogami pracodowcy
Wymagania
Wykształcenia:
podstawowe, brak
Uprawnienia:
Kurs krawiecki
Inne wymagania:
Konieczne umiejętność szycia
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
SZWACZKA-KRAWCOWA
Szczegóły
Wymagania
zasadnicze zawodowe, brak
NIE
SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW POMORZANKA ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ
83-200 Starogard Gdański
Zielona 24

Pracodawcy z miasta Starogard Gdański