Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE STARKAN PARDUS MARCIN

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE STARKAN PARDUS MARCIN

KIEROWCA KATEGORII C, C+E

Zawód: kierowca Rodzaj: umowa o pracę
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "STARKAN" PARDUS MARCIN
wykonywanie prac załadunkowo-rozładunkowych; praca w godzinach od 07:00 do 15:00 na terenie miasta Stargard
Stargard
14-01-2021

Archiwalne ogłoszenia

Zawód: kierowca   |  Rodzaj: umowa o pracę
Stargard
Szczegóły
Zakres obowiązków
Wymagania
Zawody:
Kierowca samochodu ciężarowego
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia:
prawo jazdy kategorii C+E
prawo jazdy kategorii C
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
PRACOWNIK FIZYCZNY
Zawód: hydraulik   |  Rodzaj: umowa o pracę
Stargard
Szczegóły
WYKONANIE RĘCZNYCH PRAC ZIEMNYCH- WYKOPY, UKŁADANIE RUROCIĄGÓW WOD-KAN, PRACE PORZĄDKOWE
Wymagania
NIE
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE STARKAN PARDUS MARCIN
73-110 Stargard
Podleśna 14R

Pracodawcy z miasta Stargard