Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - MB Maciej Bujko

Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków

Oferty pracy MB Maciej Bujko

CIEŚLA

Zawód: cieśla Rodzaj: umowa o pracę
MB Maciej Bujko
praca w godzinach od 07:30 do 15:30; prace przy szalunkach na terenie Polski
Stargard
19-11-2020

OPERATOR KOPARKI

Zawód: operator koparki Rodzaj: umowa na okres próbny
Praca w godzinach od 07:30 do 15:30 (praca w Stargardzie); prace budowie wiaduktów
Stargard
30-10-2020

OPERATOR ŻURAWIA WIEŻOWEGO

Zawód: operator maszyn budowlanych Rodzaj: umowa na okres próbny
Stargard
30-10-2020

Archiwalne ogłoszenia

BETONIARZ/ ZBROJARZ
Zawód: budowlaniec   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Stargard
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca w godzinach od 07:00 do 15:00 (praca w Stargardzie); prace budowie wiaduktów
Wymagania
Zawody:
Betoniarz-zbrojarz*
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Inne wymagania:
Wynagrodzenie 20,50 brutto/h +premia uznaniowa
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
73-110 Stargard
Skarbowa 4A

Pracodawcy z miasta Stargard