Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - ZESPÓŁ SZKÓŁ NR5 IM. TADEUSZA TAŃSKIEGO

Oferty pracy ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 IM. TADEUSZA TAŃSKIEGO

KONSERWATOR

Zawód: konserwator Rodzaj: umowa na okres próbny
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 IM. TADEUSZA TAŃSKIEGO
Konserwacja urządzeń technicznych szkoły, drobne naprawy i remonty, wykonywanie sezonowych prac porządkowych na posesji szkoły. Praca w godzinach od 07 ...
od 2800 zł
UoP brutto/mies.
Stargard
13-01-2021
od 2800 zł

Archiwalne ogłoszenia

KIEROWNIK KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO
Zawód: nauczyciel   |  Rodzaj: umowa o pracę
Stargard
Szczegóły
Zakres obowiązków
Wymagania
Zawody:
Nauczyciel / instruktor praktycznej nauki zawodu
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), techniczne
Uprawnienia:
Przygotowanie pedagogiczne
Inne wymagania:
Wynagrodzenie od 2800 zł brutto - zgodnie z awansem zawodowym + dodatek funkcyjny. Wykształcenie wyższe zawodowe z przygotowaniem pedagogicznym , 5 - letni staz pracy w szkole oraz kwalifikacje zarządzania oświatą.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
NAUCZYCIEL HISTORII -10 GODZIN TYGODNIOWO
Stargard
Szczegóły
Nauczyciel historii
Wymagania
Zawody:
wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: informatyka i programowanie
Wynagrodzenie zgodnie z awansem zawodowym wg. Karty Nauczyciela ; godziny pracy zgodnie z planem zajęć,
NIE

Adres

ul. Jana Śniadeckiego 4-6
73-110 Stargard
województwo zachodniopomorskie
powiat stargardzki
gmina Stargard

Dodatkowe informacje

NIP: 8542160796
REGON: 00018442500000

Pracodawcy z miasta Stargard