Czy to Twoja firma?

ARTUR STANKIEWICZ ZAKŁAD USŁUG WIELOBRANŻOWYCH ROBOTY OGÓLNOBUDOWLANE praca

Stargard

Od ponad dwóch dekad, ARTUR STANKIEWICZ ZAKŁAD USŁUG WIELOBRANŻOWYCH ROBOTY OGÓLNOBUDOWLANE jest synonimem rzetelności i jakości w świecie budownictwa. Nasza historia zaczęła się w 1998 roku w malowniczym Stargardzie, gdzie do dziś służymy naszym klientom, oferując im niezawodne usługi budowlane i dekarskie.

Specjalizujemy się w tworzeniu dachów płaskich, które wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnych membran dachowych PCV, TPO i EPDM. Znamy znaczenie szczelności i trwałości, dlatego też nasza oferta obejmuje profesjonalną izolację balkonów, tarasów, basenów i oczek wodnych. Rozumiemy, że dach to inwestycja na lata, dlatego zapewniamy kompleksowe przeglądy i naprawy, dbając o to, aby nasze realizacje służyły bezawaryjnie przez długie lata.

Jesteśmy dumni z naszej pracy blacharskiej - dostarczamy, wykonujemy i montujemy obróbki blacharskie, które nie tylko chronią, ale i estetycznie dopełniają każdy projekt. A kiedy zima zaskoczy ciężarem śniegu, nasza ekipa jest gotowa, by zadbać o bezpieczeństwo, oferując odśnieżanie dachów płaskich.

Nasze doświadczenie, które budujemy nieprzerwanie od 1998 roku, pozwala nam na realizację projektów, które wyróżniają się na tle konkurencji. Jesteśmy dumni, że możemy korzystać z materiałów od renomowanych producentów, co jest gwarancją najwyższej jakości naszych usług. To właśnie dzięki temu zaufało nam wielu klientów, którzy cenią sobie solidność i profesjonalizm.

Jako Artur Stankiewicz, właściciel i serce firmy, osobiście dbam o to, by każdy projekt był realizowany zgodnie z najwyższymi standardami. Wierzę, że nasza praca to nie tylko budowanie dachów, ale tworzenie bezpiecznych i trwałych przestrzeni dla rodzin i biznesów.

Zapraszam do współpracy - razem zbudujemy coś trwałego.

ARTUR STANKIEWICZ ZAKŁAD USŁUG WIELOBRANŻOWYCH ROBOTY OGÓLNOBUDOWLANE najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Dekarz Stargard
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ARTUR STANKIEWICZ ZAKŁAD USŁUG WIELOBRANŻOWYCH ROBOTY OGÓLNOBUDOWLANE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ARTUR STANKIEWICZ ZAKŁAD USŁUG WIELOBRANŻOWYCH ROBOTY OGÓLNOBUDOWLANE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ARTUR STANKIEWICZ ZAKŁAD USŁUG WIELOBRANŻOWYCH ROBOTY OGÓLNOBUDOWLANE

Siedziba główna w Stargardzie

Praca ARTUR STANKIEWICZ ZAKŁAD USŁUG WIELOBRANŻOWYCH ROBOTY OGÓLNOBUDOWLANE - oferty archiwalne

  • Pomocnik dekarza

    ARTUR STANKIEWICZ ZAKŁAD USŁUG WIELOBRANŻOWYCH ROBOTY OGÓLNOBUDOWLANE
    • Stargard
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace dekarskie na wysokości; praca w godzinach od 07:00 do 15:00 na terenie województwa zachodniopomorskiego i województwa wielkopolskiego

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: pracodawca zapewnia dowóz do miejsca pracy; mile widziane prawo jazdy kat. B; praca na wysokości

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Stargard

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Stargardzie