PHU K9 Anna Koczorowska

P.H.U. K9 Anna Koczorowska - usługi budowlane

PHU K9 Anna Koczorowska najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy PHU K9 Anna Koczorowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PHU K9 Anna Koczorowska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PHU K9 Anna Koczorowska

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - PHU K9 Anna Koczorowska

Pełna nazwa
ANNA KOCZOROWSKA PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE K9
Adres rejestrowy
ul. Henryka Wieniawskiego 16U 73-110 Stargard
NIP
8541023488
REGON
320710892
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
10.09.2009
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 42.11.Z Roboty związane z budową dróg i autostrad
  • 43.91.Z Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 47.78.Z Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 74.20.Z Działalność fotograficzna
  • 74.90.Z Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 81.30.Z Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca PHU K9 Anna Koczorowska - oferty archiwalne

  • Operator koparki

    • Stargard
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma zatrudni operatora koparki

      Zakres obowiązków

      • Praca na koparce.

      Wymagania

      • Znajomość obsługi koparki.

      Oferujemy

      • Pracę na pełny etat,
      • Umowę o pracę.

Pracodawcy w Stargardzie