FHU "DUDI" Andrzej Dudek

Czy to Twoja firma?

FHU DUDI Andrzej Dudek praca

Stargard

W sercu malowniczego Stargardu znajduje się firma, która z pasją i zaangażowaniem tworzy przestrzeń wokół Ciebie. Mowa o FHU "DUDI" Andrzej Dudek, specjaliście od stolarki otworowej, który od lat udowadnia, że okna, drzwi, bramy, rolety, żaluzje i markizy to nie tylko elementy konstrukcyjne, ale także klucz do komfortu i bezpieczeństwa Twojego domu.

Nasza historia to kronika zaangażowania i ciągłego doskonalenia. Z wieloletnim doświadczeniem w branży, wypracowaliśmy sobie renomę dzięki solidności i pełnemu poszanowaniu każdego Klienta. To właśnie te wartości są fundamentem naszej codziennej pracy.

W ofercie "DUDI" znajdziesz produkty, które są synonimem wysokiej jakości. Stawiamy na "ciepły montaż" – nowoczesną technologię, która zapewnia jeszcze lepszą izolacyjność i komfort użytkowania. Nasze usługi montażowe są dostosowane do najbardziej wymagających obiektów, w tym domów pasywnych i energooszczędnych. Dzięki temu, możemy zaoferować rozwiązania, które są nie tylko estetyczne, ale również przyczyniają się do obniżenia kosztów utrzymania budynku.

Zespół FHU "DUDI" to wyspecjalizowana grupa montażystów, którzy swoje kwalifikacje potwierdzają każdego dnia, realizując projekty szybko i sprawnie. Nasze niskie ceny i krótkie terminy realizacji zamówień to wynik nie tylko doświadczenia, ale również elastyczności i umiejętności dostosowania się do potrzeb rynku.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy. Nasza praca to nie tylko montaż – to doradztwo, wsparcie i budowanie długotrwałych relacji z Klientami. Wierzymy, że każdy szczegół ma znaczenie, a satysfakcja Klienta jest najlepszym potwierdzeniem jakości naszych usług.

Zapraszamy do współpracy z FHU "DUDI" – razem stworzymy przestrzeń, która będzie bezpieczna, komfortowa i piękna. Bo przecież dom to nie tylko ściany, to miejsce, gdzie każdy detal ma swoją historię.

FHU "DUDI" Andrzej Dudek najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Stargard
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy FHU "DUDI" Andrzej Dudek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FHU "DUDI" Andrzej Dudek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FHU "DUDI" Andrzej Dudek

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kraków
  3. Rzeszów
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca FHU "DUDI" Andrzej Dudek - oferty archiwalne

  • Montażysta stolarki otworowej

    • Stargard
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zatrudnię do pracy przy montażu stolarki budowlanej, rolety, żaluzje, okna i bramy garażowe. Możliwość przyuczenia.

      Zakres obowiązków

      Prace montażowe u zleceniodawcy,

      Wymagania

      Umiejętność zorganizowania stanowiska pracy, obsługa elektronarzędzi. Prawo jazdy kategorii B mile widziane,

      Oferujemy

      Praca w miłej atmosferze, atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczny system godzinowy.

Pracodawcy w Stargardzie