Czy to Twoja firma?

Robson Royal Champignons Iwona Jóźwiak praca

Stare Bojanowo
Robson Royal Champignons Iwona Jóźwiak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Robson Royal Champignons Iwona Jóźwiak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Robson Royal Champignons Iwona Jóźwiak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Robson Royal Champignons Iwona Jóźwiak poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Robson Royal Champignons Iwona Jóźwiak - oferty archiwalne

  • Zbiór pieczarek, pakowacz

    Robson Royal Champignons Iwona Jóźwiak
    • Stare Bojanowo
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      selekcja, pakowanie, przygotowywanie towaru do wysyłki, zbiór pieczarek

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: aktualna książeczka Sanepid
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe, dyspozycyjność, znajomość klas i jakości pieczarek, umiejętność obsługi urządzeń komputerowych do ustawiania kodów kreskowych i etykiet

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 033,8 PLN