FUNDACJA HAPPY DAYS - SZCZĘŚLIWE DNI

Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana
FUNDACJA HAPPY DAYS - SZCZĘŚLIWE DNI najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy FUNDACJA HAPPY DAYS - SZCZĘŚLIWE DNI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FUNDACJA HAPPY DAYS - SZCZĘŚLIWE DNI

Praca FUNDACJA HAPPY DAYS - SZCZĘŚLIWE DNI - oferty archiwalne

  • Nauczyciel

    • Stare Bielice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      sprawowanie opieki nad dziećmi, prowadzenie zajęć w przedszkolu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe pedagogika, edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 800 - 5 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Starych Bielicach