Czy to Twoja firma?

Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne ELF Anetta Skrzypek praca

Stare Bielice
Przedszkole anglojęzyczne
Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne ELF Anetta Skrzypek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne ELF Anetta Skrzypek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne ELF Anetta Skrzypek

Praca Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne ELF Anetta Skrzypek - oferty archiwalne

  • Nauczyciel w przedszkolu

    Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne ELF Anetta Skrzypek
    • Stare Bielice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie zajęć dydaktycznych, kształtowanie u dzieci umiejętności samoobsługowych i praktycznych, realizowanie programu wychowania przedszkolnego

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe wychowanie przedszkolne / kształcenie zintegrowane licencjat lub magister lub ostatni rok studiów w/w kierunków, znajomość języka angielskiego będzie atutem, mile widziani emeryci, obywatele Ukrainy ( wymagana biegła znajomość języka polskiego )

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Starych Bielicach