Czy to Twoja firma?

GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNEEKO-BABICE praca

Stare Babice
GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNEEKO-BABICE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNEEKO-BABICE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNEEKO-BABICE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNEEKO-BABICE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNEEKO-BABICE - oferty archiwalne

  • Konserwator zieleni - kierowca

    GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNEEKO-BABICE
    • Stare Babice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Koszenie trawników, wiosenne i jesienne grabienie trawników z liści i pozostałych zanieczyszczeń, cięcie i pielęgnacja drzew, krzewów i żywopłotów, obsadzanie kwietników, prace związane z odchwaszczaniem, nawożeniem i pieleniem określonych obszarów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B + E
      • Inne wymagania: Dbałość o powierzony sprzęt, używanie powierzonych urządzeń i maszyn w należytym stanie technicznym; posiadanie uprawnień na podnośniki koszowe i nożycowe będzie dodatkowym atutem; mile widziane doświadczenie w pracach komunalnych lub pokrewnych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca od pon. do pt. w godz. 06:00-14:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Laborant

    • 4 000-4 200 zł / mies.

      Organizowanie badań zgodnie z założonym harmonogramem, wykonywanie analiz fizyko-chemicznych wody, ściekó i osadów; określanie kondycji osadu czynnego na podstawie obserwacji mikroskopowych; pobór i przygotowanie próbek do badań; kontrola i dokumentowanie uzyskanych wyników badań; zaopatrywanie laboratorium w sprzęt i odczynniki; przygotowanie danych do planowania rocznych kosztów w zakresie potrzeb laboratorium.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: obowiązkowość, sumienność, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, dokładność
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziana znajomość technologii oczyszczania wdy i ścieków.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 4 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca od pon. do pt. od 08:00-16:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista ochrony środowiska

    • 5 200-5 800 zł / mies.

      Obsługa systemu BDO, sprawozdawczość: (KOBiZE; sprawozdanie z ilości pobranej wody oraz odprowadzonych ściekach: ewidencja oraz naliczanie opłaty za korzystanie ze środowiska); sporządzanie wniosków i sprawozdań z zakresu ochrony środowiska; współpraca z właściwymi urzędami i instytucjami, przygotowywanie dokumentów do uzyskania uzgodnień i zezwoleń; nadzór i kontrola parametrów środowiskowych wynikających z przepisów prawa.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: ochrona środowiska
      • Inne wymagania: -doświadczenie na podobnym stanowisku, -znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska - znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska - znajomość obsługi systemu BDO i KOBiZE - umiejętność sporządzania wniosków i sprawozdań z zakresu ochrony środowiska - kreatywność, komunikatywność oraz samodzielność - umiejętność poszukiwania rozwiązań w ramach przepisów prawa.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 5 200 - 5 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00

Pracodawcy w Starych Babicach