GM STARBUD Sp. z o. o.

Czy to Twoja firma?

GM STARBUD sp. z o.o. praca

Starachowice

Jesteśmy GM STARBUD Sp. z o.o., Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie elektroenergetyki i specjalistycznych robót budowlanych. Nasza podróż rozpoczęła się w kwietniu 2018 roku w malowniczym Starachowicach, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć historię firmy, która dziś jest synonimem profesjonalizmu i skuteczności.

Nasze usługi obejmują szeroki zakres prac, począwszy od instalacji elektrycznych, przez modernizację systemów grzewczych, aż po ocieplenie budynków i montaż systemów klimatyzacyjnych. Jesteśmy dumni, że możemy oferować innowacyjne rozwiązania energetyczne, które nie tylko zwiększają komfort życia, ale także przyczyniają się do ochrony naszego środowiska.

W GM STARBUD Sp. z o.o. stawiamy na innowacyjne budownictwo, które idzie w parze z troską o czyste środowisko. Nasze podejście do projektów jest holistyczne – od doradztwa technicznego, przez pomoc w pozyskaniu dofinansowania, po kompleksową obsługę prawną. Wszystko to, aby nasi klienci mogli cieszyć się bezproblemową realizacją swoich inwestycji.

Rozumiemy, jak ważne jest dostosowanie się do indywidualnych potrzeb każdego projektu, dlatego nasza oferta jest elastyczna i dopasowana do wymagań rynku. Nasza przewaga konkurencyjna tkwi w ekologicznie optymalizowanym budownictwie oraz kompleksowości usług, które świadczymy z myślą o przyszłości.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy każdego dnia pracują nad tym, by dostarczać rozwiązania najwyższej jakości. Wierzymy, że dzięki naszemu zaangażowaniu i ciągłemu poszukiwaniu nowych, lepszych rozwiązań, możemy realnie przyczynić się do poprawy jakości życia i pracy naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy z GM STARBUD Sp. z o.o. – razem zbudujemy przyszłość, która będzie bezpieczna, komfortowa i zrównoważona.

GM STARBUD Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna energetyka / energia odnawialna

Oferty pracy GM STARBUD Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GM STARBUD Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GM STARBUD Sp. z o. o.

Siedziba główna

GM STARBUD Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GM STARBUD Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Monter instalacji fotowoltaicznych / Dekarz/ Elektryk

    • Starachowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 5 000-8 000 zł / mies.
    • Firma GM STARBUD Sp. z o. o. poszukuje do swojego zespołu montera instalacji fotowoltaicznych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą

      Zakres obowiązków

      • Montaż instalacji fotowoltaicznych
      • Montaż tras kablowych
      • Organizowanie placu budowy (podawanie konstrukcji oraz modułów na dach)
      • Raportowanie wykonanych prac (np. zdjęcia)

      Wymagania

      • Dobra organizacja pracy
      • Gotowość do pracy w delegacji
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Prawo jazdy kat. B
      • Dbanie o estetykę

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie

      • Pracę w prężnie rozwijającej się organizacji

      • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, B2B, zlecenie (do wyboru)

      • Odpowiednie wsparcie

      • Niezbędne narzędzia

Pracodawcy w Starachowicach