Czy to Twoja firma?

Szkoły w Starachowicach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach praca

Starachowice
Szkoły w Starachowicach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pedagog Starachowice
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Szkoły w Starachowicach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoły w Starachowicach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach

Praca Szkoły w Starachowicach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach - oferty archiwalne

  • Wychowawca świetlicy

    Szkoły w Starachowicach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach
    • Starachowice
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • 1 450 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      sprawowanie opieki i prowadzenie zajęć z dziećmi w wieku od 6 do 13 lat.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika specjalna; opiekuńczo - wychowawcza; praca socjalna
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w zawodzie; preferowane kierunki: socjologia, psychologia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 450 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Starachowicach