Czy to Twoja firma?

Vein Group praca

Starachowice
wydawca prasy
Vein Group najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Vein Group

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Vein Group

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Vein Group poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Vein Group - oferty archiwalne

  • Pracownik administracyjny/ asystent

    Vein Group
    • Starachowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Podpisywanie umów handlowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, średnie ogólnokształcące, ekonomiczne
      • Uprawnienia: asertywność, umiejętności negocjacyjne
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w okresie próbnym
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Starachowicach