Czy to Twoja firma?

Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej praca

Starachowice

Jesteśmy Powiatowym Zakładem Opieki Zdrowotnej w Starachowicach, instytucją z ponad stuletnią tradycją, która od 1906 roku nieustannie dba o zdrowie i dobrostan naszych pacjentów. Z dumą pełnimy rolę nowoczesnego centrum medycznego, które zatrudnia między 501 a 1000 wykwalifikowanych specjalistów, gotowych sprostać potrzebom zdrowotnym naszej społeczności.

Nasza oferta to przede wszystkim szeroki zakres usług medycznych. Począwszy od Podstawowej Opieki Zdrowotnej „Medyk”, przez Poradnie Medycyny Pracy, Poradnię Zdrowia Psychicznego, aż po kompleksową rehabilitację, diagnostykę i leczenie szpitalne na różnorodnych oddziałach. Z pasją podchodzimy do każdego aspektu naszej pracy, co roku przeprowadzając około 4000 zabiegów operacyjnych w naszym doskonale wyposażonym Bloku Operacyjnym.

Jakość i bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług to fundament, na którym budujemy zaufanie pacjentów. Nasze wysiłki w tym zakresie zostały uhonorowane Certyfikatem Akredytacyjnym Ministerstwa Zdrowia oraz Certyfikatem CISQ dla Systemu Zarządzania Jakością zgodnym z normą ISO 9001:2015. To dla nas dowód na to, że nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie procesów medycznych i dbałość o detale są zauważane i doceniane.

Współczesna medycyna wymaga nie tylko zaawansowanego sprzętu i wiedzy, ale również empatii i zrozumienia. W Powiatowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Starachowicach łączymy te wszystkie elementy, aby zapewnić naszym pacjentom opiekę na najwyższym poziomie. Dążymy do tego, aby każda osoba, która przekracza nasze progi, czuła się wysłuchana, zrozumiana i odpowiednio zaopiekowana.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do szerokiego grona zadowolonych pacjentów, których zdrowie jest dla nas największym priorytetem. Razem tworzymy historię sukcesu, która zaczęła się ponad sto lat temu i którą z dumą kontynuujemy każdego dnia.

Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie it (informatyka) administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej

Mapa Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej

Siedziba główna

Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej - oferty archiwalne

  • Diagnosta laboratoryjny

    Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej
    • Starachowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca w laboratorium diagnostycznym w szpitalu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne
      • Inne wymagania: wymagane wykształcenie wyższe magisterskie z wpisem na listę diagnostów laboratoryjnych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 775,78 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Farmaceuta/tka w szpitalu

      sporządzanie leków, wydawanie leków na oddziały szpitalne

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: farmacja, specjalizacja: farmacja
      • Uprawnienia: kreatywność, dyspozycyjność, zaangażowanie, samodzielność
      • Inne wymagania: aktualne prawo wykonywania zawodu, dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 872 - 4 258 PLN
  • Opiekun medyczny

    • 3 772 zł / mies.

      świadczenie usług opiekunczych w szpitalu w oparciu o przyjęte standardy i procedury

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne
      • Inne wymagania: dyplom zawodowy i kwalifikacje w zawodzie opiekun medyczny

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 772,25 PLN

Pracodawcy w Starachowicach